Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno:
Přihlašovací heslo:
Zapomenuté heslo|Nová registrace
Můj účet
OdhlásitObjednávkyNastavení účtu
Agility obstacles
Safety on the 1st place
Agility obstacles
Safety on the 1st place

Pevný TUNEL Agility 6m/60cm

--Infinity%
Pevný TUNEL Agility 6m/60cm

DOPRAVA v rámci České republiky ZDARMA :O)

Tunely pro psy slouží jako pevné překážky při výcviku psů. Splňují parametry dle FCI, možnost využití na trénincích a závodech agility, jsou také vhodné k výcviku poslušnosti v soukromém sektoru.

Jedná se o pevnou a velmi skladnou překážku ve tvaru rukávu v průměru 600mm a délce 5m (na přání můžeme vyrobit jiný průměr i délku). Tunely jsou vyrobeny z velmi odolného PVC (gramáž 620 g/m2), které je  UV stabilizováno a jeho odolnost je garantována  až do - 20 °C, díky tomu je možno tunely bezproblémově skladovat a používat až do těchto teplot. Tunely jsou vyztuženy obručemi z pružinového drátu, které jsou kryty po celé délce tak, aby nedošlo k možnosti poranění jak při výcviku, tak při manipulaci a mají hladký vnitřní šev. Oproti spirálovým tunelům, tyto tunely nepřenášení chvění na celý tunel při průběhu psa. Pevné tunely lze používat i za  velmi nepříznivého počasí. Tunel lze tvarovat do různých oblouků.

Tunely dodáváme dle přání zákazníka v různých barevných kombinacích základní barvy tunelu a pruhů - bílá, žlutá, oranžová, červená, modrá, hnědá a černá.

Pro fixaci tunelu je vhodné použít stabilizační vaky SARA, AMY nebo NINA z naší nábídky.

Hmotnost tunelu: cca 9,9kg

Doporučené skladování - tunel stáhnutý na minimum a uložen naplocho (jako by měl po roztažení směřovat vzhůru), nejšetrnější skladování, tunely takto mohou být skladovány jeden na druhém.

Kód:
TP6
Výrobce:
Dostupnost:
3 týdny
Hlavní barva:
Barva pruhů:
ks
9 260  včetně DPH
Běžná cena: 0 Kč
Související produkty
Diskuze
Pevný TUNEL Agility 6m/60cm

Tato položka nebyla doposud diskutována. Pokud chcete být první, klikněte na tlačítko Přidat příspěvěk