Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno:
Přihlašovací heslo:
Zapomenuté heslo|Nová registrace
Můj účet
OdhlásitObjednávkyNastavení účtu
Agility obstacles
Safety on the 1st place
Agility obstacles
Safety on the 1st place

Srdce s tlapkou jednobarevné

--Infinity%
Srdce s tlapkou jednobarevné

Vyřezané srdces s tlapkou z lesklé samolepící folie, vyseparovaná. Vzor je překryt transportní folií pro snadnou aplikaci bez deformace požadovaného tvaru. Vhodné pro aplikaci na všechny typy pevných hladkých povrchů - mobil, nootebook, sešit, auta, reklamní banery, reklamní takulky, výplně bočnic skokových překážek. Velikost tlapky je shodná s velikostí samostatné malé tlapky bez drápků. Lze kombinovat.

Rozměry: 8,5x7,5cm

Možnost vlastní velikosti a individuálních úprav. Více informací na info@berylo.cz nebo tel: 725331710 

Typ folie Avery:

  • 501 White - bílá
  • 502 Black - černá
  • 503 Geranium red - červená
  • 504 Primrose yellow - žlutá
  • 522 Violet - fialová
  • 524 Magenta - růžová
  • 528 Vivid blue - modrá

Typ folie Oracal - 352 Gold - metalická zlatá

Typ folie Fascal PF - PSR - metalická stříbrná

Kód:
P35
Výrobce:
Dostupnost:
(Skladem 88ksIhned k odeslání
Barva:
ks
30  včetně DPH
Běžná cena: 0 Kč
Vyberte variantu
Více informací

Způsob aplikace:

Povrch na který má být polep úmístěn musí být suchý a zbaven veškerých nečistot. Čím lépe bude podklad připraven, tím vyšší bude životnost polepu. Nálepka je opatřena průhlednou transportní folií. Před samotnou aplikací přejeďte nálepku nekolikrát plastovou stěrkou (platevbí/věrnostní karta postačí) aby nálepka lépe přilnula k transportní vrstvě. Odstraňte transportní folii z podkladu a to tak, že na ní bude nalepena vyřezaná barevná oblast. Pozor, tímto odkrýváte lepící vrstvu nálepky, snažte se, aby nedošlo k jejímu poškození nečistotami. Nálepku přiložte na požadované místo ideálně postupným přikládáním od jedné strany k druhé, aby nedošlo ke vzniku případných vzduchových bublin. Přes transportní folii vyhla'ďte opět plastovou stěrkou, až po té odstraňte opatrně transportní folii, zamezíte tak zbytečně možnému poškrábání nálepky při vyhlazování.

Možné komplikace:

  • nálepka mi nejde odlepit z podkladu tak, aby zůstala na transportní folii - zkuste opakovaně přitlačit transportku k okraji řezané grafiky, popřípadě mírně ohnout podklad, aby se z něj odlepila část grafiky, pak už je to hračka
  • nálepka nechce dolů z transportní folii - stejný postup jako výše, snažte se opatrně sundat transportku u okraje grafiky a pomalu táhnout folii úplně přehnutou a položenou na vzoru nebo ji rolujte
  • na nálepce mi zůstaly bublinky vzduchu - pokuste se bublinku vytlačit stěrkou k okraji, pokud to nejde, propíchněte ji tenkou jehlou a vzduch vytlačte, samolepka se na daném místě přilepí a pokud použijete opravdu tenkou jehlu, dírka se zatáhne a nikdo nic nepozná :)
Diskuze
Srdce s tlapkou jednobarevné

Tato položka nebyla doposud diskutována. Pokud chcete být první, klikněte na tlačítko Přidat příspěvěk